| anonim_4396 a întrebat:

Ce tunsori sa mai poarta anul acesta

8 răspunsuri:
| ioanaa a răspuns:

Eu nu m-am interesat niciodata ce se poarta in materie de moda, pentru ca merg pe principiul ca port ceea ce imi sta bine. Si cu tunsorile, machiajul si hainele, tot timpul m-am aranjat dupa am crezut ca ma avantajeaza. Daca era sa ma iau dupa ce se poarta, aratam penibil cand ieseam pe strada. Nu e mai bine sa gandesti asa?

| Uana_5406 a răspuns:

Am observat ca ceva gen bob, dar la spate parul este mai lung si bretonul este intr'o parte. mie imi place si parul cret-cret cu volum :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Intră pe ele.ro și găsești o multitudine de tunsori.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ras pe cap cu parul lung...ai auzit de moda aceasta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chelie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cool

| onegirl a răspuns:

Poi...se poarta urmatoarele tunsori:bob si scurt, sau bucle