| Denysa-Myhaela a întrebat:

Ce ziceti eu am parul saten inchis si cu cateva suvite mai groase blonde(arami) mai stera e am de mult imi va prinde pe intreg parul dca ma vopsesc saten mediu? ce sa fac daca nu imi prinde?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Va prinde saten dar mai inchis decat vezi tu pe cutie. De fiecare data cand ai o culoare mai inchisa si vrei o culoare mai deschisa peste, vopseaua daca e buna va prinde dar culoarea va fi mai inchisa decat cea prezentata.

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Iti va prinde, dar pe suvite va fi mai deschis putin. Oricum, se va mai uniformiza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca
cred ca o sa mearga