| Roberta00 a întrebat:

Cea mai buna vopsea fara amoniac care este? Si ce pret aproximativ are? Vreau sa ma fac blonda.Eu sunt blond cenusiu inchis aproape saten deschis happy
Merciiii :*

Răspuns Câştigător
| MissPrestin a răspuns:

Buna, dupa ce mi-au spus mai multe persoane sa trec la vopseaua fara amoniac, am incercat Garnier Color & Shine fara amoniac care in Cora, Real, Carrefour costa intre 22 si 26 lei.Pot spune ca sunt multumita pana acum de raportul calitate/pret tinand cont de faptul ca tot Garnier foloseam inainte si nu datorita pretului ca am incercat de toate (Palette, L'Oreal, Syoss - aceasta din urma fiind cea mai mare dezamagire, s-a scurs efectiv dupa 3 spalari) ci doar pentru ca mi-a rezistat pe o perioada mai lunga de timp, adica 3 luni cat dureaza intre 2 vopsiri (in cazul meu). Bafta girl! :*

2 răspunsuri:
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Vella Thon big grin da si reclame pe Tv ce. laughing

| Maria84s a răspuns:

Cea de la Wella.
http://www.cosmetics-online.ro