| Florin6996 a întrebat:

Cea mai eficienta metoda de a scapa de parul de pe piept si abdomen la 17 ani? (sunt baiat),vreau sa stiu care e cea mai buna metoda pe termen lung,eu am inteles ca cu ceara ar fi cea mai buna metoda ca ar tine cel mai mult si nu lasa firu sa creasca sub piele, e adevarat? Si daca o fac acasa e la fel de eficient ca la salon?(am incalzitor si bile de ceara)

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce? Ai tendinte feminine? http://bit.ly/2ss8nMI

| Anonimul54287654098 a răspuns:

Sincer,nu stiu exact, dar cred ca epilatul cu benzi depilatoare, deoarece daca te razi parul va creste rapid la loc