| HellVampire a întrebat:

Ceao fetele:X deci feteele de la mine din cls au sanii mai mici ca mine si de aceea si-au luat toate sutien cu push uplaughing deci eu le am ceva mai mari si port sutien normal care nu le 'lipeste ' daca stiti ce vreau sa zic asa cum fac sut cu push up si acum as vrea sa imi iau si eu. intrebare mea este cum le deosebesc pe cele push up de celelalte daca in iau dinrun mag fara sa il problema? sincer imi e putin rusine sa o intreb pe vanzatoarelaughing rasp funda love struck va besk fetele papa:*

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Cele cu push up, au sub cupa un burete mai gros. il simti cand pui mana pe el:P
uite: http://www.google.ro/......tp?/imgres
sper ca ti-am fost de folos:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să-ți fie rușine să întrebi vânzătoarea? Ea cunoaște cel mai bine.
„Bună ziua. Fiți amabilă sutien push up pentru sâni mici aveți?", așa trebuie să întrebi iar ea îți va spune ce are. Simplu.
Pa, pa.

| warmheart10 a răspuns:

Pipae cestile sutienului si vei vedea ca daca sunt cu push up sunt mai groase iar daca sunt fara, mai subtiri big grin. Sper ca te-am ajutat

| thegirl1 a răspuns:

In primul rand nu iti recomand sutienele cu push -up, pentru ca in timp sanii ti se vor lasa din cauza buretilor, daca ai sanii mai mari, poti sa iti strangi bretelele de la sutienul normal la maxim si se vor "lipi " automatlaughing dar daca tot iti doresti un sutien cu push up, el este diferit fata de un sutien normal pentru ca are un strat gros de burete care umple cupa si iti ridica sanii

| Cami28 a răspuns:

Spre deosebire de sutienele normale, cele push-up au in plus acele "balene" adica un fel de pernite in interiorul cupei. Daca vezi unul sigur iti dai seama. happy

| Gagicaru a răspuns:

rolling on the floor pai iti fara probleme si prietena mea are aceeasi problema ca si colegele tale si nu se simte jenata ca le are mici

| EaDuduTza a răspuns:

Alea cu sutien simplu sunt lasate un pic in jos, iar alea cu sutien cu push stau "ridicate", dar cel mai simplu pune mana si verificabig grin