| AdelinaPaula a întrebat:

Ceaoo big hug

Am si eu o intrebare: cu ce uleiuri/creme as putea sa ma dau pe par pentru ca sa imi stea intins? FOlosesc placa, insa cand ies pe afara(la umezeala spre exemplu) mi' se onduleaza.winking

~~ Bine'inteles.happy Dau funda.:X

3 răspunsuri:
| Pinnacolada a răspuns:

:Este un uscator de par Rowenta Lissima, care costa in jur de 200 RON. Usuca parul, dar in acelasi timp il si intinde.

Crema cu silicon pentru.indreptarea parului

samponul si balsamul L'Oreal Elseve culoarea galbena

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, asa e parul tau. Exista diferite creme dar pentru regenerare, sau daca te vopsesti des. Si nu ti se pare logic ca atunci ca ti se umezeste sa nu mai stea drept?!

| DRAk_6758 a răspuns:

Cand te usuci foloseste si o perie. incearca sa il usuci cat mai intins apoi foloseste placa si nu uita sa dai cu o crema pprotectoarebig grin