| ChocolateDroid a întrebat:

Ceau.
Ce parere aveti despre nerd glasses?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

Am auzit ca se poarta ) Mai ales cei cu rama transparenta. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| chocolatemuffin a răspuns:

Pai sunt foarte draguti.eu am 3 perechibig grin cu rama alba si neagra de soare si una cu lentila transparentatonguepai eu nu ma iau dupa moda... port ce-mi placewinking

| ilisium a răspuns:

"Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months."
Oscar Wilde

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

N`ai treaba cu rama transparentabig grin.aia sunt ca pe vremuri. stii foarte bine cred...da.se purtau astia cu rama roasa intr`adevar de ``nerdzilaughing`` tocilarii de zi cu zi dar acum au devenit un accesoriu sexy mai degraba. dar conteaza sa ti se potriveascabatting eyelashes

| Zady a răspuns:

Sincer chiar sunt faini.nu vad de ce nu i-ai purta daca iti plac