| ivona22 a întrebat:

Ciao, ce crema de fata as putea folosi pentru indepartarea petelor? va rog, ajutati-ma, am incercat mai multe, dar nici una nu a dat rezultate. va multumesc!

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Incearca cremele de la plafar, sunt foarte bune si gasesti de mai multe feluri. Poti incerca mai multe creme, si ai sa vezi care ti se potriveste mai bine! :*

auran
| auran a răspuns:

La Metropolitan exista 2 produse pentru pete - ai putea sa le incerci si pe acelea
http://shop.metropolitans.ro/......t_info.php

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Iti recomand o crema de la Farmec pentru pete si pistruii o folosesc eu decoloreaza petele si pistruii
costa 12 lei

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:P9zlHNn_M5kJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un tratament cu laser te poate scăpa de aceste pete în urma unui control amănunţit.
Cremele sunt doar pentru mascare, nu pentru colorarea tegumentului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc CREMA PENTRU PETE SI PISTRUI cu aicizi din fructe de la Farmec Cluj. O ador love struck costa 8 lei si are un efect surprinzator.in + nu sensibilizeaza pielea. face toti banii :X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao. ivona eu iti recomand./pro activ/ costa cam 50euro... dar e foarte buna si au am folosit-o si ie foarte buna...eu iti urez multa sanatate.si fericire