| Zumbalaarebeca a întrebat:

Cine a folosit gelul anticelulitic de la elmiplan Cellulight! a dat ceva rezultate?

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Nu! Eu nu sunt incantata de produsele Elmiplant! E mai bun gelul de la Avon!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il folosesc de ceva vreme; este grozav. Este de altfel singurul care a functionat la mine, desi am incercat fel de fel, unele foarte scumpe si cu pretentii. Merita! Recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il folosesc, e f bun. dupa ce ma masej imbrac un costum pentru sauna si transpir fff mult, mai ales daca fac un pic de miscare prin casa, ma refer la curatenie.atentie ardeee