| EUSIATIT a întrebat:

Cine a folosit vopsea de par BIo si daca este intr-adevar, asa cum i se face reclama. cit costa [estimativ] si de unde se poate cumpara in afara de internet. farmacie. magazin cosmetice etc. merci pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| IzzyNailart a răspuns:

Sincer eu it recomand cu cea mai mare placere vopseaua de la Elgon.este profesionala intr-adevar nu se cumpara din magazin dar este foarte buna.eu ma fac mereu bruneta si crede-ma ca nu mi-a cazut nici un fir de par, culoarea ma tine 3 luni problema este ca imi creste repede parul, iar cand pe pachet scrie negru albastrui atunci sa stii ca asta primestihappy matusa mea a convins multe saloane sa cumpere produsul pentru ca este foarte bun si s-au convins si eu de asta...deci daca vrei ceva de calitate iti recomand elgon cu cea mai mare placere

1 răspuns:
| oanamarinela a răspuns:

Am achizitionat recent pentru prima data vopsea bio marca Khadi de la www.sabedoria.ro, calitatea este indiscutabil alta, dupa vopsire parul este mai stralucitor si mai sanatos si nu imi mai cade asa rau sunt pe deplin multumita si la pret acceptabila plus ca am luat-o la oferta undeva la 33 lei cutia parca.
http://www.sabedoria.ro/117-vopsea-bio-henna-tratamente-naturale-pentru-par