| viotm a întrebat:

Cine a luat capsule de ceai verde? care au fost efectele?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

In primul rand ceaiul verde slabeste, e foarte bun pentru cearcane daca iti pui comprese pe fata dar te sfatuiesc sa bei ceai nu sa iei pastile (doar daca vrei sa iei)big grin

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu iau capsule dar iau ceai verde de la Plafar si e foarte bun.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu folosesc ceai verde, se gaseste la Plafar, creste imunitatea organismului, adevarul e ca nu am racit de loc pana acum, folosesc asa ceva din toamna.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Folosesc ''capsule de ceai verde'', am doua luni de cand folosesc aceste capsule. Medicul de familie ma determinat sa folosesc asa ceva, am inteles ca ar reduce colesterolul, fiind cel mai eficient antioxidant cunoscut si creste capacitatea de autoaparare a organismului. Le consum cu apa minerala sau suc de fructe. Sincer sa fiu nu pot sa-mi dau seama daca a avut efectele scontate.