| KeshaTikTok a întrebat:

Cine e mai frumoasa, Selena Gomez sau Lucy Hale?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Lucy halelove struck

| KeshaTikTok explică (pentru AnGeL):

Stiu. iti dau funda.

| AnGeL a răspuns (pentru KeshaTikTok):

...mielaughing pai a fost doar o parerewinking

| AnGeL a răspuns (pentru AnGeL):

Multumesclove struck

65 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Toata lumea are un farmec aparte.Dar daca ar fi dupa mine, Lucy Hale e mai frumoasa. Sper ca te-am ajutatwinking.

| xXPsychO983 a răspuns:

Lucy Hale

| anddclaus a răspuns:

Nici una laughing

| KeshaTikTok explică (pentru anddclaus):

Daca nici una ( dupa parerea ta ), esti o aratare.

| KeshaTikTok explică (pentru Elenaaa23):

Eu zic ca Lucy. Dar nu canta live, si asta imi displace. Selena cnta live, dar se screme.

| Elenaaa23 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Si ea e frumoasa Fiecare cu preferintele lui
te pup :*

| KeshaTikTok explică (pentru Elenaaa23):

Si eu ma pup!

| HermioneLove a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Ba nu se screme absolut deloc este doar parerea ta! tongue

| KeshaTikTok explică:

Parerea mea e ca Lucy Hale e mai draguta.

| alexandra2859 a răspuns:

Cum poti sa si mai intrebisurprisenormal ca cea mai frumoasa este selena gomez cum poti sa le compari? mie nu imi place nici macar cum canta selena gomez dar in cazul asta este mai frumoasa de 10000000000 de ori

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Selena e urata, Lucy Hale e frumoasa. Selena are gura de porc cand rade.

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Selena are un defect la gura in schimb lucy are atatea defecte incat nici nu pot sa le inumar pe toate, si in plun nu este o actrita buna si este si mai in varsta decat selena.

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Stiu ca e mai invarsta. lucy nu prea are defecte, zi-mi-le si mie, te rog.si selena ce defect are la botnita?

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

De fapt, acum, ca am acultato pe avril cum canta live, am studiato mai bine, e frumoasa si canta frumos. dar e emo? pentru ca atunci cand face cover la melodia lui kesha-tik tok, tu prea canta bine, canta cu tristete. e emo?

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Nu pot sa fac comparatia intre ele pentru ca este prea mare diferenta de varsta.

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Sa stii ca si eu am studiato mai bine pe lucy si este chiar mai frumoasa ca selenahappyoare cum de nu am mai observato pana acumconfused?

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Ok. dar avril lavigne este emo?

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Nu nu este emo numai ca asa arata nu stiu din ce cauza, probabil ca asa ii place dar nu este.

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Avril lavigne este emo?

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Nu-mi apare raspunsul, dar uite-mi adresa de email : theofatta@yahoo.com ( cu doi de T ). bag-o in lista ta, daca ai adresa, sa vorbim,

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Okhappy

| HermioneLove a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Gura de porc ai tu fato si Kesha a ta! Iar Avril Lavigne nu-i moarta! Lucy Hale frumoasa dar nu se compara cu Selly este mult mai frumoasa se imbraca muult mai fain, este mai sensibila, msi rafinta, mai talentata mai populara si cantecele ei is mai apreciate de multi mai mult decat de Lucy Hale!

| HermioneLove a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Nu Avril nu este emo dar ii place stilul

| KeshaTikTok explică (pentru HermioneLove):

Uite:
1. Nu ma mai injura, retardat-o.
2. Si mie imi place mai mult Selena.
3. Am incercat sa-mi schimb vedeta preferata cu Lucy.
4. SELENA:
-trupa preferata: Paramore
-idol: Rchel McAdams
-prietena cea mai buna: Demi si Miley
5. Stiu ca e mult mai frumoasa si mai rafinata.
6. Stiu o MULTIME de lucruri despre Selena.
7. Am icercat sa o schimb, pentru ca toti imi ziceau ca e proasta, pentru ca joaca in seriale pentru copii. Dar ea e cea mai frumoasa.
8. Ce ai cu Kesha?
9. Ma doare-n cur daca ma crezi sau nu din ce-am zis. Nu am luat nimic dupa net, asta stiam eu despre, ea, la fel ca si:
Sel si-a inceput cariera la 7 ani, mama ei, Mandy Teefy, a divortat de sotul ei cand Sel avea 6 ani, si s-a recasatorit.
( Nu copiez dupa net )

In fine...stiu mult mai multe despre ea, dar deja ma doare mana.

Nu cred ca mai ai cum sa ma judeci acum, dupa ce ti-am demontrat ca o iubesc, si la fata seman putin cu ea. Am trasaturile, pe toateeee, asemanatoare, la fel si comportamentul. ( nu trimit poze cu mine ).

Selena e un inger de fata, are o fata superba. Nu se drogheaza, nu fumeaza, are o relatie cu Bieber stabila...are linii de moda, are o viata de invidiat...
Imi place!

Cred ca nu te-ai asteptat la asta, la in fine..., eu chiar nu am copiat dupa, am citit asta, acum cateva luni/ani, si eu stiu asta despre ea, si o repet de cate ori am ocazia.

Nu e proasta, nici urata Selena. Mai urata e grasuta aia de Lucy.

Stiu...am facut o groaza de greseli gramaticale, dar asta pentru ca ma grabesc sa scriu, si deja am scris o groaza.

Si poate ca gura de porc ai tu, nu eu.
Si Selena are un defect la gura, dar oricum...ea arat super, si cu defectul ala, si nu prea se vede.

| HermioneLove a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Ok,ok scuze am crezut ca o urasti pe Selena Gomez sau pe Avril Lavigne nu am stiut noa...am crezut ca nu-ti place Selena nu am nimic cu Kesha, dar dar inainte suna ca si cum ai fi urato pe Selly sincer! am crezut ca zici cu gura din porc din rautate...aaa si nu te-am injurat de fapt asta trebuie sa crezi! apropo nici eu nici tu nici nimeni nu cred ca are gura de porc sincer! nu sunt retardata am gresit ca mi-m facut rapid o impresie gresita pot sa recunosc cand gresesc sorry! am crezut ca le urasti sau asa ceva ca iti bati joc! se mai inseala si omul ce sa-i faci? happy scuze ca te-am judecat prea repede1

| HermioneLove a răspuns (pentru KeshaTikTok):

A si apropo nu asculta ce zic altii fiecare sa creada ce le place schimbate doar daca tu vrei asta nu pentru ca iti spun altii sa o faci!

| AndraGomez2002 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Tu crezi ca noi judecam dupa aspectu fizic? da? straight face... apropo daca joaca in filme de copii nu e proasta. demeonstrezi cine esti!

| alexandra2859 a răspuns:

Nu nu este emo.

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

Scuze ca te-am sacait la cap, dar ti-am zis, nu-mi aparea raspunsul. dar avril este frantuzoaica sau canadianca?

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Avril este din canada poti sa te uiti aici daca vrei sa afli mai multe http://en.wikipedia.org/wiki/Avril_Lavigne

| LetyPayne a răspuns:

Lucy Halelove struck:X:X

| LetyPayne a răspuns:

Lucy cu siguranta e mai draguta si e mai tare ca Selena...

| BlackFuneral a răspuns:

In ce film joaca asta Lucy Hale?

| KeshaTikTok explică (pentru BlackFuneral):

Rol secundar, de vreo 3 episoade, in primul sezon cu Magicienii din Waverly Place, ca Miranda, fata aia EMO. Dar poti sa o gasesti pe GOOGLE-IMAGINI.

| KeshaTikTok explică (pentru BlackFuneral):

Rol secundar, de vreo 3 episoade, in primul sezon cu Magicienii din Waverly Place, ca Miranda, fata aia EMO, iubita lui Justin. Dar poti sa o gasesti pe GOOGLE-IMAGINI.

| KeshaTikTok explică (pentru BlackFuneral):

Rol secundar, de vreo 3 episoade, in primul sezon cu Magicienii din Waverly Place, ca Miranda, fata aia EMO, iubita lui Justin. Dar poti sa o gasesti pe GOOGLE-IMAGINI.
Este destul de frumoasa, eu cred ca e mai frumoasa decat Selena.

| BlackFuneral a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Mda.tot nu o cunosc.soory
dar daca tu zici ca e frumoasa atunci o fii (':

| dmrtr a răspuns:

Selena gomez este si mai frumoasa si mai desteapta pe doealta parte este si actrita si dansatoare

| JoeTPU a răspuns:

Selena:X:X

| SDC a răspuns:

Selena Gomez parerea mea!

| summergirl25 a răspuns:

Parerea mea este ca Selena Gomez este cea mai frumoasa!

| Peter28 a răspuns:

Maica-ta

| KeshaTikTok explică (pentru Peter28):

Taci ma tu. mama e frumoasa.

| suscitaresubjugaintermitent a răspuns (pentru Peter28):

Imi place raspunsul tau.Ce intrebare e asta! Fiecare are o frumusete aparte.Agreez acea nuanta de ironie pe care tu ai vrut sa o reliefezi(scoti in evidenta).

| Peter28 a răspuns (pentru suscitaresubjugaintermitent):

Mersi.

| TC3 a răspuns:

Pixie Lott :X

| KeshaTikTok explică (pentru TC3):

Ba nu. E urata, seamana cu Avril Lavinge.

| ToxicEcstasy a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Nu e urataaa laughing.
In plus nu`si mixeaza voceabatting eyelashes

| KeshaTikTok explică (pentru ToxicEcstasy):

Stiu, ambele isi mixeaza vocea. Dar eu am intrebat care e mai frumoasa.

| alexandra2859 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Avril este draguta si canta superlove struck

| KeshaTikTok explică (pentru alexandra2859):

E urata Avril, zici ca e moarta, de cum are culoarea aia la ochi. Lucy Hale e cea mai draguta. Lucy Hale, Emily Osment si Carrie Underwood, sunt cele mai frumoase.

| AndraGomez2002 a răspuns:

Am gasit un video pe Youtube fitele lui Lucy Hale deci Selena gomez e de 100 de ori mai desteapta, mai frumoasa, mai draguta decat Lucy

| AndraGomez2002 a răspuns:

Eu nu cred ca la astfel de intrebari trebuie sa dam funda, fiecare cu parerile sale, de exemplu mie imi place de SElena Gomez daca ti-ar placea si tie mi-ai da cred ca funda... straight face

| cr3ative95 a răspuns:

Selena e draguta happy

| Nic0le a răspuns:

Lucy Hale

| Man_giulia_1997 a răspuns:

Selena gomez

| kassiyautzzas a răspuns:

Selena gomez normal!

| mihaibaietas a răspuns:

Lucy Hale
Mai mult ca sigur