| flavia19 a întrebat:

Cine face comenzi pe http://www.wholesale-dress.net? Multumesc!

1 răspuns:
| denisa123456 a răspuns:

Buna nu iti recomand eu mi-am facut comanda de pe aceasta pagina www.mujeres-jersey.com si este cam aceeasi pagina cu aceeasi patroni.trebuie sa trimiti dinainte banii ca sa iti trimita produsele.deci trimiti bani iti pun ei produsele si daca ti le trimit pe toate este bine.parerea mea este sa nu iti faci ca faci cea mai mare greseala.Si inca ceva se plateste in functie de kg de au hainele, si dupa nu iti ajung toate sau nu iti ajung deloc.