| AdryanG a întrebat:

Cine imi da si mie niste sfaturi?
Vreau sa-mi fac parul tepi dar faza este ca tepii imi stau ondulati si asi mai vrea sa stiu ce sa fac ca sa imi stea ridicat parul de a spate

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
SFATUL MEU:

Poi presupon ca tepii ti faci cu gel nu? e. mai adaugi si ceva fixativ. ca sa iti stea drepti! adica iti faci parul obisnuit cum til facea pana acum numai ca dupa cantitatea de gel incorporata in par mai apliki si ceva fixativ!

SuCCes! fundita?love struck

2 răspunsuri:
| CarlosBogdan17 a răspuns:

Ba copii nu mai folositi geluri si fixative o sa aveti de pierdut mai incolo cand o sa ramaneti fara par pe cap asa ca folositi altceva mai natural un gel care este scump si foarte bun
care indeparteaza riscul de a ramane fara par (30 de ani).

| AgainMe a răspuns:

Incearca cu placa de intins parul happy