| Axwel a întrebat:

Cine imi poate da niste sugestii cum sa ma imbrac la excursie, sunt in clasa a 4 a si avem petrecere, elegant-cool-frumos acestea sunt bazele... pls ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| continutfragil a răspuns:

Pai depinde unde este excursia.Eu spun sa te imbraci lejer cum ar fi trening si adidasi/tenisi iar hainele elegante sa le pui in geanta.(rochita, pantofi/sandale...).

| lolly_3072 a răspuns:

Pai te imbraci cu ceva care iti place mult si daca te uiti in oglinda si te adori, e binelaughing
daca nu, mai incerci:*
distractie placutasmug