| zuzyalecsutza a întrebat:

Cine imi poate da o cura de ingrasat laughing) ma rog... fie online fie a voasttra sau ce imi recomandati big grin mai trebuie sa ma ingras 5-7 kg sad

Multumesc FUNDITA!

a si nu stiu daca am pus bine catgoria dar nu am stiutpe care trebiua SCZ big grin sad

4 răspunsuri:
| Madrill a răspuns:

Mananca seara.

| andreea7214 a răspuns:

Mai bine ti-ai dezvolta musculatura in loc sa incerci sa te ingrasi, parerea mea.

| xRelax14 a răspuns:

O cura de ingrasat, hmmm. Fa-ti un program in care sa ai mesele pe zi. Ar trebuia doispe mese, sa-ti dai stomacu peste ca in sens bun, sa se puna ceva pe tine. Bea apa dupa fiecare masa, ajuta la digestie! happy