| Naomitza a întrebat:

Cine imi spune si mie cum imi pot face si eu o frizura noua caci m-am saturat tot de asta(ma prind de obicei in coada)si mentionez ca am parul scurt pana la umeri... Cine imi da cele mai interesante idei si cele mai frumoase... funda+vot!

4 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Sezonul acesta se poarta cocurile, onduleurile si impletiturile. Inspira-te de aici: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Un gand bun, Elena.

| alexandra_8659 a răspuns:

Iti recomand www.divahair.ro, sectiunea Beauty &Fashion. Acolo gasesti cele mai originale idei. :)