| Alexandra_Andreea_1997_thbm a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa devin reprezentant oriflame? imi puteti lasa e-mailu :* mersii mult

3 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Buna! te-ai mai inscris? :*

| Konata a răspuns:

Http://beautyflame.ro/? gclid=CNCf4eG4hbQCFQHwzAodYDQApQ

| Tass_Daissy_1984 a răspuns:

Buna.si eu sunt reprezentant ofiflame dar in Grecia. vreau sa iti spun ca au produse excelente si pentru buzunarul tuturor.bineinteles am intrat si pe site-ul oriflame Romania si am ramas socata.preturi de 2 ori mai mici! deci:intra pe oriflame.ro si urmareste instructiunile de acolo.este f simplu.mult succes!