| RoseMarie_5513 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna un program in care poti creea schite pentru. haine? De exemplu, daca vrei sa fi designer si nu stii sa desenezi sunt unele porgrame in care poti sa creezi hainele. Fundalove struck celor care ma ajuta. TOTI care imi dau raspunsuri serioare love struck. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Sincer nu am auzit de designeri care nu stiu sa deseneze si nici nu stiam ca exista astfel de programe. Daca nu ai talent la desen schimba meseriabig grin

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna painu exista desinger care nu stie sa deseneze...si cum a spus si @sweetcolors nu am auzit nici de acel program eu spun sa inveti tu tot repetand daca nu iti iese si te plictisesti inseamna ca nu e meseria potrivita pentru tine incearca sa te inclini spre altceva bye