| Pufuleatzaxxx a întrebat:

Cine stie ce haine sunt la moda primavara aceasta? 2013
Sau incaltaminte?
Sau culori..etc.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Culoarea anului este verde smarald. Se poarta imprimeul cu dungi, mai ales alb negre, imprimeul army, hainele din piele, hainele de tip parca, hainele din denim, cele cu tinte.

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Aceasta primavara se poarta hainele in dungi dar dungi alb negre.Eu totusi as lua haine in culori vi care dau de inteles primavara.Tu poti alege cum vrei! Funda?

| Chøço a răspuns:

Buna! Aceasta primavara se poarta hainele in dungi sau formele geometrice. S4e poarta foarte mult si tintele. Le ador. Nu se poarta culorile neon. Culorile care se poarta sunt alb negru combinate cu mov albastru etc. Funda?

| KateeAnn a răspuns:

Hey! Primavara aceasta se poarta hainele in dungi,forme geometrice,etc.(cum ar fi acei colanti colorati sau alb-negru). Se poarta foarte mult si hainele si accesorii cu tinte (eu una le ador si am o gramada de bratari,bluze,pantaloni, colanti, cercei, genti cu tinte). Imbracamintea cu tinte poti sa ti-o faci chiar tu cumparand niste tinte la bucata si lipindu-le pe haine, fii cat mai originala.Culorile ce se poarta sunt alb si negru dar uneori merg combinate cu mov, albastru, galben, etc., nu se mai poarta culorile neon.Cat despre incaltaminte, poti sa optezi pentru niste conversi si botine. Si astea pot fi cu tinte. Nu uita, fii cat mai originala si combina stiluri diferite, culori diferite. Daca se poate, fii cat mai trasnita pentru a iesi in evidenta si nu uita sa te simti bine in pielea ta. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*