| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum se numeste tunsoarea aceasta? http://www.google.ro/......tp?/imgres isz:lt, islt:vga0, 633&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=613&vpy=269&dur=1719&hovh=27 0&hovw=186&tx=105&ty=143&oei=dXcwTaWvC8vJ4Abl9um4Cg&esq= 2&page=2&ndsp=37&ved=1t:429, r:12, s:39&biw=1440&bih=785

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

E cool! tunsoare nu cred ca are o denumire anume pur si simplu trebuie sa stii cum sa aranjezi parul ca iti zic eu sigur ala nu arata asa cand se trezeste dimineatalaughing)) in cel mai sigur mod il are dat cu ceara.bine ca desigur tunsoarea aia nu stie sa o face oricine big grintrebuie sa fie cineva priceputbatting eyelashes mie sincer imi place e foarte fashion!

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nu are un nume dariti trebuie gel si fixativ...il faci sa arate cum vrei tu

| NimeniAlta a răspuns:

Tunsoarea e punk ...pentru mai multe poze poti scrie pe google imagini punk men hairstyles happy si o sa gasesti ceva asemanator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tunsoare de gheeilaughing