| acris a întrebat:

Cine stie sa fac coada studenteasca eu am parul mediu as vrea sa invat cum sa fac si eu sau daca imi puteti da un seit nu stiu multumesc

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Incepi prin a lua 3 suvite subtiri din crestetul capului. sau de unde vrei tu sa inceapa coada. si incepi sa le impletesti. pe masura ce la impletesti iei din parti cate o suvite subtire astfel incat sa prinzi tot parul. la sfarsit impletesti parul in continuare. sper ca ai inteles.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste cu atentie instructiunile: http://www.kudika.ro/articol/frumusete/4598/Coada-impletita.html :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cora din crestetu capului iei 3 suvite si incepi ca o coada normala si pe parcurs mai iei cate o suvita din par pana termini

| deea_9894 a răspuns:

MissD are perfecta dreptate.