| LaurikDulcik a întrebat:

Cine stie site-uri cu modele de bratari impletite (sa fie cat mai multe bratari)
ofer funda:love strucklove struckkisskiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Google.ro scrie acolo "modele de bratari impletite" si vezi al treilea site are o gramada de imagini cu modele de bratari impletite. Si daca vrei sa inveti cum se fac bratarile intri tot pe Google.ro si scrii "cum se fac bratarile prieteniei", "bratarile prieteniei video" sau "cum se fac bratarile din ata" etc. Nu ti-am dat link pentru ca nu o sa poti sa vezi, nu merge cand dau link, nu stiu de ce. Succes, sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Drăăă a răspuns:

Buna!:).De ceva timp fac bratari impletite din ata.Unele modele le poti vedea aici.:) http://anda-bratari.hi5.com .Ma poti contacta pe id:anda_bratari@yahoo.com.Daca ma bagi te pot invata sa le faci.Funda?:X