| oceanoflove a întrebat:

Comenzile de pe trendyol de catre ce firma de curierat se livreaza? Exista posibilitatea sa fie lasat la easybox/fanbox?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum a spus mr. lpavel, nu stiu cati useri TPU au comandat sau au cont pe aceasta platforma din Turcia!
despre transport si livrare ai detalii aici la ei : https://www.trendyol.com/ro/s/shipping-return
pentru UE (cu exceptia Frantei si Germaniei) sunt folositi cei de la : GLS • UPS • Fedex • DHL • DPD

| dullcat a răspuns:

Pentru astfel de nelamuriri trebuie sa cauti pe site la sectiunea Livrare.De obicei gasesti pe site tot ce ai nevoie sa afli.

| lpavel a răspuns:

Pana sa astepti aici raspunsul mai bine incercai sa comanzi ceva si ai fi vazut toate detaliile... chiar daca iti pui datele ca si cum ai comanda ceva, comanda nu se va executa pana nu apesi la urma: Plaseaza comanda!
Sansele sa fie cineva aici acum care a mai cumparat de la acel magazin si sa-ti raspunda la ce intrebi sunt foarte mici!