| diana_6879 a întrebat:

Corectorul de la avon clearskin pentru pete si cosuri doar iti ascunde imperfectiunile sau le face sa dispara FUNDOAIE URIASA pentru raspunsul bun voua v-a fost de folos?

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Daca te referi la batonul pentru tratarea petelor sa stii ca doar ti le acopera.Nu le trateaza deloc.Eu il am si doar ascunde imperfectiunile.Mie nu prea mi-a fost de folos. Pa pa

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Ascunde si acopera eficient imperfectiunile. Are nuanta pielii.depinde de tenul fiecaruia, eu sunt foarte multumita de el

| DعeutZa a răspuns:

O colega il foloseste si sa stii ca usuca cosurile...e bunicelthinking

| Hanna_2770 a răspuns:

Eu daca ma dau seara pe tenul curat pana dimineata imi usuca toate cosurile si imi trateaza petele