| alexandraskizwx a întrebat:

Credeti ca ar iesi o culoare de blond pe parul meu rosiatic-inchis? :-s... m`ar tenta sa folosesc un nuantator foarte deschis pentru un efect mai intens. multumesc. big grin

6 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

Buna.
Am facut si eu prostia de a incerca sa-mi fac suvite (pe parul saten inchis) cu nuantator blond. Rezultatul: cateva pete saten deschis.
Daca vrei sa-l decolorezi putin si sa arate ok, ar trebui sa mergi la un salon, n-ai de ce sa-ti asumi riscul unui dezastru.
Bafta! :*

| szmotovio a răspuns:

Clar NU

| Nickname1890 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te decolorezi

| faramatania a răspuns:

Blond,nu,ar ieşi un roşcat mai deschis(dacă acel roşiatic închis, provine din vopsire, iar dacă este natural), atunci poţi realiza un blond închis, cu o uşoară tentă roşcată(dar totuşi blond).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia ca ar iesi oranj, mai bine incearca doar pe o suvita.

| NicoClaudita a răspuns:

Nu stiu. o culoare foarte deschisa nu cred ca se va prinde. daca ai o culoare inchisa la par poti folosi un blond mai inchis... altfel nu cred ca merge. eu inca nu am incercat blond... oricum succes. funda? :*