| exicodili a întrebat:

Credeti ca e posibil sa mai creasca sanii dupa 17 ani? Am o prietena a implinit de curand 17 ani si are niste sani minusculi... Ce ar putea face ca sa-i creasca si daca e posibil asa ceva?

12 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna. e posibil, cauta pe net retete din marar, contine hormni si-ti cresc sanii minim cu un numar, vb din experienta unei prietene.

Stefan
| Stefan a răspuns:

De ce ai pus aceasta intrebare? Cred ca iti place fata dar are o problema, cele doua jucarele sunt prea mici.

cami
| cami a răspuns:

Asta voiam sa-i zic si eu laughing "Toata lumea are cate-o prietena" chatterbox recunoste-ti mai.
Cresc, cresc, si ce. Si fara sani exista paradis... nu>

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Deci trebuie sa bag usturoi la greu rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Referitor la intrebarea ta la unele persoane sanii cresc dupa nastere depinde de organismul fiecareia

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pot creste si dupa 50;). Am vazut cazuri cand au crescut dupa 30, dupa sarcina si alaptare. Important e cum cresc. Tine cel mai mult de factori genetici, uita-te in jur, la mama, bunici si poate iti dai seama cu cine semeni. Nu fi complexata din cauza asta, sunt multi barbati care prefera o prezenta feminina frumoasa decat sani mari daca au de ales. Totul tine si de silueta ta, daca esti prea slaba isi vor schimba forma daca te ingrasi putin. Important e si daca sunt fermi si au o forma frumoasa, sunt exercitii fizice care sa ajute. Nu uita, in foarte multe cazuri corpul uman poate fi modificat ajutandu-te doar de exercitii fizice, evident cu unele limite. La 17 ani corpul este probabil inca in formare si exercitiile au efect.
Citeste si aici:
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/redimensionare_sani.php
http://www.citynews.ro/cluj/sex-12/dezvoltarea-sanilor-la-fete-20985/

| ΔH a răspuns:

Recunoaste, ca nu prietena are problema, ci tu tongue

| a2 a răspuns:

@andym si daca ar fi problema ei nu vad care ar fi problema ficare cu corpul lui tongue... apropo am auzit ca daca mananci usturoi iti cresc sanii desi cred ca asta e doar un mit rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pot creste, nu ramane cu sanii minusculi. Mie mi-au crescut "maslinele" dupa ce am nascut si m-am trezit cu "mere" tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe. mie imi plac fetele cu sanii ceva mai mici. par mai firave. nu ai de ce sa-ti faci griji atat timp cat ai un prieten care sa te aprecieze ppentru ceea ce esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare faza cu prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii nu mai pot creste la17 ani nu are decat sa-si puna silicoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sp eu ca trebuie sa mergi la un control cu capu. apoi ca sa iti creasca sani tragetri-o cu unu. ca o sa iti creasca hormonii o sa vezi va fi bine.fi excitanta