| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca este potrivit sa merg cu aceasta fusta la liceu (clasa a 10-a)? Este prea sclipitoare?
http://www.zara.com/......ED%2BSKIRT

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Eu zic ca ai putea. adica nu e un sclipicios tiganesc. Eu as asorta-o la o camasa alba eventual un un papion maro simplu o geaca in aceleasi tpnuri si inacaltaminte potrivita

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Acum depinde de liceu. Eu nu cred că e fustă de liceu, mai ales de clasa a 10-a.Mai degrabă de ieşit undeva în oraş, dar nu la liceu.
Dar depinde, dacă eşti la un liceu bun, de prestigiu, categoric nu vii cu ea.
Spre exemplu, pe noi nu ne lasă să venim cu fuste mai sus de genunchi, colorate. Nu ne lasă nici cu blugi rupţi şi în cine ştie ce culori. + că avem vesta liceului pe care trebuie s-o purtăm neapărat şi tricou/cămaşă albă. Şi sunt clasa a 11-a.

| Anonim19999 a răspuns:

Ii superba. dupa parerea mea o sa fi cea mai deosebita dintre toate este o fustita care iti da stillove struck