| naomy_6390 a întrebat:

Credeti ca se mai poarta blugi skinny in 2011?

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

In principiu, se poarta orice iti place si iti vine bine, dar ne putem considera norocoase deoarece trend-ul blugilor skinny e inca departe de a apune. Si mie imi plac foarte mult, pentru ca merg atat cu tocuri, cat si cu balerini. big grin

| JustMe a răspuns:

Eu cred ca da, si chair daca nu vor mai fi "la moda" eu cred ca tot voi purta, pentru ca ii adorlove struck

| Fvn a răspuns:

Sper. sunt preferatii mei big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Krissa_2143 a răspuns:

Daaa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da. Blugii skinny nu ar trebui sa lipseasca din garderoba unei fete.