| AuRevoirSimone a întrebat:

Credeti ca uleiul de ricin favorizeaza cresterea rapida a parului? Stiu ca il si indeseste, dar eu il am si asa destul de des si vreau tare mult sa-mi creasca parul mai repede. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alleeexaa a răspuns:

Da. uleiul de racin accelereaza cresterea parului.happypai ai putea sa mergi la cuafor sa-i spui cuafezei sa iti rareasca din el.Arata bine si nu trebuie sa iti taie din lungimehappy.
Baftahappy:*!

3 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Foloseste sampon si balsam de la Forever Living Products.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai rabdare.

| ad0tza a răspuns:

Pai eu sunt km mik, si nu stiubig grin intreaba farmacista...