| Mihai5656 a întrebat:

Crema cu extract de melc herbagen este buna pentru semnele lasate de julituri?

Răspuns Câştigător
| AlAndalus a răspuns:

Am vazut si eu pe la teleshoping reclama la o crema cu extract dintr-un melc care traieste prin America de Sud-in privinta acelei creme nu stiu ce sa spun pentru ca nu am probat-o.In schimb, am primit o crema (gel) cu extract de melc din Spania care nu prea m-a incantat.Adica eu am incercat-o pe o cicatrice pe care o am pe mana din copilarie (taietura intr-o bucata de sticla) si nu are niciun efect. Vreau sa precizez ca acea crema provenea de la farmacie si era avizata de Ministerul Sanatatii spaniol.S-ar putea ca pentru julituri sa fie buna deoarece sunt la suprafata, in schimb taietura mea a fost mai profunda. Oricum, tu decizi daca merita incercata sau nu.Multa sanatate! happy

1 răspuns:
| love14 a răspuns:

Da este am incercat