| CrissCC a întrebat:

Crema de corp e buna si pentru fata?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa zicem ca e buna, dar e recomandabil sa folosesti crema speciala de fata pentru ca pielea de pe fata e mai sensibila mai subtire ca sa nu spun ca are mai multe probleme decat cea de corp.

| R0011 a răspuns:

Da este buna, dar parerea mea este ca ar trebui sa folosesti o crema special pentru fata. Acum depinde si ce crema folosesti, e posibil ca tenul tau sa fie sensibil si sa nu reactioneze chiar bine.

| beatrice9849 a răspuns:

Da,eu folosesc de la Dove crema pentru corp cu lapte si miere si este foarte buna!

| SoreAndAlexia a răspuns:

DA,dar depinde foarte mult e firma.

| andrajfgfj a răspuns:

Depinde ce crema folosesti