| inflicted a întrebat:

Crema de protectie solara Gerovital Sun e buna?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Recomand dermatocosmetice... avene, la roche possay, altruist, bioderma, purito, paula s choice, sunt mai de încredere... și neapărat 50 vara, reaplicat la fiecare 2-3 ore dacă stai mai mult în soare, de evitat statul în soare între 12 și 4-5

| darrio2007 a răspuns:

Daca stii cum sa o folosesti, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice cremă de soare ar trebui să fie bună. Recomandat e să aibă indice de protecție 30 (adică 30 min) și să-ți dai din jumate în jumate de oră cu ea. Alea cu 50 nu ar fi asa bune in sensul ca poti sa uiti sa-ti dai dupa 50 min si atunci nu mai are efect

| Byb2001 a răspuns:

Da este bună.

| Anisoaraaa0 a răspuns:

Da,e bun si indicele 30 dar 50 e cel mai bun