| anonim_4396 a întrebat:

Cremele astea contra celulitei chiar sunt bune? Daca da, de la ce firma?

7 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

Eu folosesc de la Elmiplant-Cellulight.Are si gel de dus din aceeasi gama si sincer sunt uimita de rezultate.Este pe baza de piper cu efect de incalzire a pielii in zonele afectate.Il folosesc cam de o luna si sunt super multumita de crema.Am recomandat-o tuturor

| afrodita17 a răspuns:

Eu am folosit si de la garniere si de la nivea...sincer, in afara de mirosul foarte placut pe care il au, eu nu am vazut | simtit nici un rezultat.straight face

| vio a răspuns:

I buna si cea de la Gerocossen... i si ieftina11 lei... dar trebuie sa faci si sport si sa nu maninci seara... te masezi cu ea si pui folie...stai vreo 2 ore... da randament mai bunhee hee

regis
| regis a răspuns:

Sunt foarte bune. Nu conteaza firma, important e pretul - cu cat sunt mai scumpe cu atat sunt mai bune. Poti manca numai friptane de porc stand tolanit(a) pe canapea cu ochii in televizor, te dai cu putina crema si efectul e acelasi ca si cum ai fi alergat toata ziua pe stomacul gol. Cred ca asa facea si Nadia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred sa aiba vreun efect asupra celulitei, eventual pot hidrata pielea!
Are un pic de dreptate si regis. Daca nu faci miscare, daca nu mananci sanatos prin adaugarea de multe fructe si legume proaspete si daca nu renunti la fumat, alcool si alte droguri, pe scurt, daca nu duci o viata sanatoasa, celulita o sa ramana tot acolo unde este si acum...
Daniela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cellulight, un gel anticelulitic de la elmiplant ( costa in jur de 200 de mii, e un tub destul de mare de 200 ml ). Contine piper negru, printre altele, cam ustura pielea cand dai, dar o sa vezi efectele! garantat! Nu pot sa zic ca se duce celulita, dar pielea devine mult mai fina!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Folosesc o cremă anticelulitică termică de la Forever.
Fac împachetări de 2-3 ori pe săptămână și sunt ok.
Pa, pa.