| dartagnon a întrebat:

Cu ce as putea sa asortez un sacou crem? ce pantaloni, pantofi, camasa, papion/cravata? (sunt barbat)
Sacoul e gen: http://37.media.tumblr.com/tumblr_m7e68jaVBA1r3h1p2o1_50 0.png
Eu m-am gandit asa pantaloni crem, camasa alba, pantofi si curea maro, papion si batista intr-o nuanta de maro. Astept pareri.

2 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Camasa:alba
Pantalonii:crem
pantofii:maro
cravata:nu e bine sa fie asa mult maro...ai putea un rosu sau...

| DiaAndra a răspuns:

Deci sacoul crem, pantaloni cu o nuanta sau 2 mai deschisa(sau ceva aproape spre alb ar merge), pantofi stil oxford de piele intoarsa maro, papion rosu sau albastru(amandoua merg dar eu prefer albastul inchis) iar la camasa nu stiu sigur... poate daca ai pune in loc de pantaloni deschisi la culoare niste pantaloni negri sau maro ar merge o camasa alba big grin