| pynnk a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac aceasta vara? ce este la moda?

7 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Te imbraci, asa cum vrei tu.
Mai nou, acum se poarta culorile aprinse.
Te imbraci, dragut si lejer.
Asta e tot.happy

| MrAngelus a răspuns:

Niște pantaloni înflorați n-ar strica
Pentru că am devenit molipsitor de comode, pantofii casual sunt la mare căutare
Cât mai multe genti mari si colorate
Paltoane colorate
Fustițe scurte și vaporoase
Rochițe neon
Brățările metalice
Si multe alte produse pe care le poti gasi aici: http://fashionismyonlydrug.blogspot.ro/......pring.html

Ce culori se poarta?:

CULORI PALIDE SI CARAMEL
PORTOCALIU
ALB
FUCSIA
NEGRU
COMBINATIA ALB-NEGRU
GALBEN
NUDE, CULOAREA PIELII
ROSU
ALBASTRU/TURCOAZ

http://suntfericita.manager.ro/......2-2068.htm

| ShadowGhost a răspuns:

Sunt la moda pantofi floral si fustele lungi

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac asa: un dres alb pe deasupra o pereche de blugi albastrii scurti,un tricou(alb, mov, raz, rosu)lung, o pereche de sandale, si niste accesorii finutze.
Daca iti place poti sa incerci. poti sa combini hainele si culorile cum vrei tu..si poti pune cat mai multe culori.dar nu foarte mult negrulove struck

| SmileDot a răspuns:

Http://www.unica.ro/moda-2011.html
Citeste aici.
Eu una am vazut multe fete/femei care poarta pantofi cu platforma.:)

| alexiutza1dulkic a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu noile haine de la H&M sau de la Takko sau de la C&A. Aceste magazine au aproape toate hainele la moda, dar mai intreaba-ti si inima. Acum sa te uiti si pe la hainele de la reduceri daca portofelul nu e mare.
Sper ca te-am ajutat.happy

| GSE2013 a răspuns:

Pai poti incepe prin fundite, anulk acesta se poarta coafura fundita si hainele cu.....Se port palari si asta nu doar la baieti! Sper ca te-am ajutat! #Gabitza