| babyloving a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la petrecerea de ziua mea?

Răspuns Câştigător
| PinkAlison a răspuns:

Oricum te-ai imbraca trebuie sa fii cea mai speciala.i-ati o rochie cu f mult paiete, fardeaza-te intens, poarta pantofi cu toc...sau daca nu-ti plac rochiile cumpara-ti un tricou funny. cel mai mult conteaza sa fi sufletul petrecerii si sa te distrezi.la multi ani!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii printesa, cea mai speciala. Cred ca ar trebui sa iti cauti o rochie frumoasa, nu prea stridenta, cuminte. Gandeste-te putin ca probabil, restul invitatilor vor veni imbracati asa casual, macar tu sa fii deosebita. Nu te machia strident ca e de prost gust.

| RaReSh17 a răspuns:

Cu o rochie.