| MysticWayz a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac purtand niste jambiere cu ghemotoace care arata asa : http://www.allshops.ro/......106548.jpg
Numai ca jambierele mele sunt negre;)
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Jambiere+colanti+bluza lunguta (pana la fund sau putin mai jos)+O curea pentru ati evidentia talia.
Papuci? hmm poate niste cizmultite scurte cu talpa joasa.(vezi ce merge mai bine, numai binehappy

1 răspuns:
| melena a răspuns:

Colantii sigur nu merg la asa ceva, ar arata super oribil asculta la mine astea merg cu o pereche de pantofi de genu balerini inchisi si strampeni negri iar bluza nu poate sa treaca de nuvelul genunchilor fiindca nu arata bine. arata bine si scurta dar si lunga pana la genunchi desigur. bluza poate sa fie cu maneci sau fara merge o elanca pe dedesubt. apoi ar merge ff bine si o caciula care da o nuanta sexi nu conteaza cum arata caciula. cerceii sa fie lungi neaparat, adica sa curga si daca nu ai merg si niste cercelusi dar nu bobite! sper ca ti-am fost de folos. pupici