| ORGiGii_1610 a întrebat:

Cu ce creste parul mai repede?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La extern cu ulei de ricin și intern o linguriță de ulei de măsline,
Pa, pa.

| Cherry a răspuns:

Nu creste cuniciun ulei de ricin, creste daca nu ai varfurile despicatemsi daca in tunzi regulat si sa il ti maimult timpp prins in coada.

| chelie91ptm a răspuns:

Ulei de ricin cu amestec de galbenus de ou. te ajuta 100 %

| AnaEindragostita a răspuns:

Sampon si balsam spalate odata pe saptamanalaughing

| mady_6656 a răspuns:

Cumperi de la orice farmacie ulei de ricin mareste nivelul de crestere al parului funda:d?

| Bibiis a răspuns:

Se gaseste la farmacie ulei de ricin! eu am folosit si intr-o saptamana s-a observat. nu e scump eu am dat 3 lei pe o sticluta. te masezi tot parul stai circa 2 ore, vei observa dupa cat de sanatos parebig grin si cum evolueaza, succeshappy