| mariposa azul a întrebat:

Cu ce fel de sampon va folositi si ce parere aveti despre el?

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Syoss
imi place cum face parul si imi miroase parul super dupa aceea. prietenul meu mereu imi miroase parul ii place la nebunie. eu deja nu mai simt mirosul da el dahee hee

| Messyhair a răspuns:

Eu am parul gras si medicul dermatolog mi-a recomdat unul de la Vichy. Dar inainte de acest sampon am folosit urmatoarele si am fost multumita de ele :L'oreal, Garnier, Dove, Nivea.
Tot de la aceste firme folosesc si balsam.

Acum fiecare cu parul lui.De exemplu, mie Wash and Go si Pantene imi fac matreata.

| darrio2007 a răspuns:

Ma folosesc de Nivea.Despre sampon parere buna.

| bianca a răspuns:

Advence de la avon

au aparut game noi si sunt foarte multumita de rezultate.

| ladygaga a răspuns:

Folosesc brilliant blonde de la nivea si e okbig grin

| Isabellblablabla a răspuns:

E folosesc Head 'n' Shoulder'S (mai ieftin, dar asta e :p, mie imi place foarte multhappy, deoarece aveam probleme cu matreata si cu excesul de sebum iar parul de ingrasa foarte repede.Insa de aproximativ 2 ani folosesc acest sampon si sunt foarte multumita de rezultate, iar apoi folosesc balsamul si masca din gama Elseve de la L'OREAL cu laptisor de matca, deoarace imi hidrateaza parul si il lasa catifelat si miroase suuuper dupa spalare love struck

| ionica56 a răspuns:

Folosesc garnier cu balsam pentru volum sunt fft multumita. mai folosesc vichy pentru ca imi mai cade parul. si palmolive!

| RloveR a răspuns:

Eu folosesc Advance de la Avon. E foarte bun.

| mymy a răspuns:

Haerball esences-foarte buna este cel mai bun sampon inainte foloseam ala de la avon ala verdewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de tipul de par ...Eu folosesc ceva natural nu face multa spuma dar e foarte bun efectele sunt de durata.

| aalhggcsdsvs a răspuns:

Pai depinde de tipul de par ...Eu folosesc ceva natural nu face multa spuma dar e foarte bun efectele sunt de durata.