| Amy_9572 a întrebat:

Cu ce pot sa-mi mai inchid culoarea tenului? (exclus solar, autobronzant, sau X creme)

*De preferat remedii naturiste, sau chestii pe care le am prin casa ( ex : pentru deschiderea culorii - apa oxigenata)

Răspuns Câştigător
| chels95 a răspuns:

Consuma alimente bogate in beta-caroten: morcovi, portocale, piersici, pepene galben,...

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Ia vitamina A, pastile, cand o sa se incalzeasca vremea si apare soarele si te vei inchide la piele mai repede. Sau la plaja te poti da cu ulei de masline sau Coca Cola si vei avea un bronz mai rapid si mai durabil. Cam atat stiu.

| Amy_9572 explică:

@Liana : era vorba de ten, nu de parhappy

| Mariusssss a răspuns:

Mergi la tara si baga capul intr-un tuci de prin curte sau in cenusa de la soba. Te vei inegrii instant laughing

| shaoboy a răspuns:

Namol in cantitati foarte mici...(dala de plaja)

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Pai sa-l inchizi a-i putea sa te speli pe cap cu infuzie de frunze de nuc si ca sa il deschizi ai putea sa te speli pe cap cu ceai de musetel. Bafta:*