| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Cu ce program pot sa pun intr-un videoclip ce poze vreau eu si sa il editez dar sa pot sa pun pozebig grin?

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Cu windows movie maker
il ai sigur in calculator du-te in start-all programs si il gasesti acolo big grin

| Chrristina a răspuns:

Cu windows Movie Maker happy

| AnemonaP a răspuns:

Windows Movie Maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista aceasta aplicatie online (nu descarci nimic) http://www.panalu.net/2010/10/aplicatie-pentru-crearea-de.html e simpla de inteles, poti adauga video, poze muzica de fundal si cand ai terminat poti sa descarci videoclipul pe calculator ori sal incarci diredt pe youtube