| PăunAndreiDarius0070 a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe par sa-mi stea cum vreau in afara de gel de par, fixativ etc.

2 răspunsuri:
| Shel a răspuns:

Eu mi-l fac cu feonul si pieptanul dupa ce fac dus. Adica nu stiu exact cum vrei tu sa iti stea dar eu mi-l rasucesc cu o perie si tin feonul lipit de perie, si fac asa de multe ori pana ramane asa parul. Daca nu merge poti incerca sa folosesti ceara.

| Sevastian10 a răspuns:

Pune apa intr-un pulverizator (EX:sticla de la detergentu ala de geamuri) si inainte sa pleci undeva da cateva pufuri in par si aseazal cum vrei, o sa stea ceva timp.