| anonimmmmm a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? ceva care sa ma arate mai plinutabig grin

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Depinde si unde il faciwinking Anyway ceea ce te-ar face mai plinuta ar fi o rochita mai "creata" in partea soldurilor sau o bluzo-rochie cum se poarta acum, asortata cu niste cizmulite sau pantofi, in functie de materialul rochiei si cum am mai zis, de locatia petrecerii.

1 răspuns:
| ioana1996 a răspuns:

O bluzita lunga eventual un pulover lung niste colanti grosi negri si niste cizmulite pana la gleznabig grin. cam asta te`ar ajutabig grin