| didush a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la o intalnire spre seara am 3 sugestii alegeti una sau datium alte sugestii. 1. Un tricou pentru egari al b cu albastru inchis spre negru, cu o pereche de egari turcuaz inchis spre verde inchis si o pereche de tenisi negri. 2.O pereche de pantaloni fosforescenti cu o dunga roz si un tricou roz simplu cu o pereche de sandale coral.3.o pereche de blugi scurti roz cu un tricou gri cu roz si tenisii negri. (raspuns rapid va rog funda)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt frumoase! dar a doua e cea mai frumoasa!love struck este pe gustul meuhappy plus ca e la modawinking dar depinde si de gusturihee hee

5 răspunsuri:
| rilu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te imbraci cu rochita rosie si cu tocuri negre sau rosii sau te poti uita aici http://mirese.kudika.ro/......r-gol.html http://www.studentie.ro/campus/tinuta_la_intalnire/c-235-a-104804 dar eu iti recomand rochie

| Kasia a răspuns:

Aleg a 2-a tinuta dar o sa schimb cate ceva la ea. daca iti iei pantaloni neon si mai pui si un tricou colorat roz o sa arati ca un semafor.o sa fie prea colorat.pastreaza pantalonii si pune in partea de sus ceva nude sau alb. pune de asemenea niste pantofi cu toc negrii sau platforme negre/nude.lasa pantalonii sa fie accentul in aceasta tinuta ca sa nu para prea incarcat. sper ca te-am ajutat

| CamiiBăă a răspuns:

Eu zic 2.

| mirunapopescu87 a răspuns:

Ultima varianta e cea mai buna. Funda?

| CupcakeRawr a răspuns:

Toate variantele pe care le-ai spus tu sunt prea TIPATOARE culorile.te poti imbraca asa:1.o pereche de pantaloni scurti de culoarea blugului cu un tricou colorat de care vrei tu cu niste sandale sau tenisi(depinde unde te duce)2.o fustita scurta(nu foarte scurta sa nu-i dai impresia de altceva)cu un maieu elegant si daca e racoare iti poti pune un plovoras(sa nu alegi culori TIPATOARE puntru ca nu da bine)3.-daca este mai racoare:o pereche de blugi(daca ii pui colorati)cu un tricou simplu;(daca iti pui blugii simpli)un tricou colorat. sper ca te'am ajutat. daca nu'ti plac sugestiile mele varianta a treaia-a a ta e mai bine dar nu merg blugii roz pentru ca o sa te incarci de culoare. faci cum vreibig grin