| Crs a întrebat:

Culoarea mea naturala a parului este un saten inchis si m-am vopsit cu l`oreal casting creme gloss nuanta 700 http://www.lorealparis.ro/_ro/_ro/products/product-sheet .aspx?code=HCo1_12 si mi-a iesit un saten mai deschis cu usoare tente de roscat, in nici un caz blond, mi-a deschis doar parul vreo 2-3 nuante. maine vreau sa ma vopsesc iar. ce imi recomandati ca sa imi iasa spre blond.:D? as vrea tot cu l`oreal sa ma vopsesc. ce nuanta mi-ati recomanda?
si am mai auzit de o crema decoloranta de la garnier care nu ataca parul si il face direct blond. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0. dar eu nu vreau chiar asa deschis /daca as amesteca un pic din acea vopsea cu vopseaua de la l`oreal voi obtine ceva mai deschis? va functiona? sau voi ramane fara par:))?

3 răspunsuri:
| Crs explică:

Daca am pus intrebare asta logic ca nu vreau sa raman cu culoarea naturala. nu straight face?

Răspuns utilizator avertizat
| OanaVlad a răspuns:

Mai bine lasi culoare naturala... daca te faci cu prea multa vopsea poti spune bun venit cheliei si perucilor laughing