| Andruu24 a întrebat:

Cum a`s putea sa ma imbrac la discoteca? :-s vreau si eu cateva idei. straight face

5 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Uite aici cateva ideii:
"Tinuta de discoteca trebuie sa fie sexy, de ce nu, provocatoare dartrebuie sa dea si libertate miscarilor de dans. Poti purta cu succes unpantalon trei sferturi, unul scurt, sau o fusta scurta, dar si larga. Candvine vorba de accesorii si machiaj, in acest context nu exista limite.

Maioul bleumarin din lycra cu aplicatii din material transparent estedestul de sexy incat sa te conditioneze sa il porti numai in discotecasau eventul intr-un bar. In aceiasi categorie intra si bluza din lycrasi denim cu mansoane si capse aplicate.

Se stie ca albul iese foarte mult in evidenta, mai ales in discotecadatorita luminilor fosforestcenta. Asa ca iesi din multime purtand opereche de pantaloni trei sferturi din aceasta culoare si bucura-te deritmurile antrenante. La fel de potriviti sunt si pantalonii scurti care, e langa faptul ca iti dau un aer extravagant de vacanta sunt si comozi.

Ideal ar fi sa-ti lasi parul desprins cand dansezi, mai ales daca ai opodoaba capilara de invidiat. Insa daca te incazesti, poti imprumuta oimagine rebela prinzandu-ti parul in varful capului.
Machiajul poate fi cat de variat, pentru ca luminile sunt confuze indiscoteca, insa ce se va observa cu siguranta este glossul de buze, sclipiciul si machiajul puternic al ochilor."

http://www.envy.ro/my-envy/myset/tinuta-de-discoteca_2006.html

http://www.envy.ro/my-envy/myset/la-discoteca-p_14540.html

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| madducu a răspuns:

Sa stii ca merge ideea tawinking
Nu are rost sa-ti spun eu cum sa te imbraci daca tu nu ai acele hainewinking
Alege tu ce-ti place mai mult dintre hainele tale:*
Si conteaza sa te imbraci astfel incat sa te poti misca, adica nu in ceva f stramt etc:*

Răspuns utilizator avertizat
| Andruu24 explică:

Eu ma gandeam la colanti luciosi si un maieu mai lungut. si cu pantofi cu toc :-s