| passenger a întrebat:

Cum ar arata o fata de 1.67 inaltime si 45 kilograme? Ar avea picioarele subtiri?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este slabă din cap până în picioare!
Pa, pa.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Prea slabuta.Ar trebui sa aiba cel putin 50 de kg
Eu sunt asastraight faceam slabit din cauza unor suparari,probleme-care inca nu s-au terminat si iti zic ca nu-mi place prea mult dar ma multumeste decat sa fiu grasa,cu colacei.
Sunt destul de multumita de mine din cauza ca nu ma chinui sa slabesc ca sa arat asa, asta e organismul meu, nu prea ma ingras.
Dar daca vrei sa slabesti si sa ajungi la atat iti spun din start NU.
Poti sa te imbolnavesti si esti in crestere deci nu trebuie sa intreci chiar asa masura.

| SweetSecrets a răspuns:

Ar trebuii sa aiba in jur de 51-52 kg.Da, ar avea picioarele f subtiri dar ceea ce conteaza este ca ar putea avea o problema de sanatatesadFunda>?

| LostHappiness a răspuns:

Eu sunt asa laughing Si pot sa zic ca nu le am nici prea subtiri dar nici pline de sunca big grin

| αʟεх a răspuns:

Da. am o prietena care are cam 1.70 si cate kg ai spushappy

Daca e vorba de tine. si vrei sa slabesti sau nust. thinking Eu zic ca mai bine nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat,depinde si de constructia corpului(conteaza mai putin numarul de kg,importnat este felul in care sunt distribuite),dar, in principiu, raspunsul este da.

| fane12 a răspuns:

Buna.are picioare subtiri pentru. ca e prea slaba.ca sa arate super ar trebui sa aiba 50-55kg