| luve a întrebat:

Cum arata fata perfecta?

Răspuns Câştigător
| Dubaster a răspuns:

Cred ca am mai intalnit aceasta intrebare in trecut si voi da un raspuns asemanator ca cel anterior.Fata perfecta nu trebuie ineaparat sa aiba aspect exterior "perfect",ci trebuie sa aiba si frumusete interioara.Sensibilitatea,sinceritatea si bunatatea sunt calitati foarte importante.bineinteles daca vrei un baiat care sa se uite doar la aspectul exterior,astea atunci chiar nu mai conteaza.

9 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Nu suntem perfecti.Iar acea fata asa numita ''perfecta'',trebuie sa fie inteligenta,buna,calda la inima, dotata etc.
Asta e parerea mea, tu cum crezi?
O seara buna.

| ĿФsт a răspuns:

Fata perfecta?: nu exista ...nici unul nu suntem perfecti ...cand te indrogesti si esti intr-o relatie cu cineva. atunci ti se pare ca este perfect O.o sau cam asa ceva
deci nu exista.iar fata perfecta ...cred ca pe la 30 40 de ani ar arata ca una de 80 sau 90 de ani!(daca se machiaza...

mira
| mira a răspuns:

Fata perfecta este o himera.Gandeste-te ca pentru ea trebuie sa se fi nascut baiatul perfect.

| Robertttttttt a răspuns:

Fata perfecta nu exista... Exista doar in fotoshop.

| shadovv a răspuns:

Ea nu arata deloc.

| MâţulMov a răspuns:

Dotata si desteaptawinking
Cel putin asa cred eu si nu cer nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu există,de ce ar trebui să existe? perfecțiunea nu are rost este un cuvânt din basme, cu cât încerci să găsești perfecțiunea mai mult cu atât mai mult îți dai seama că nu există, baftă!

| harri2000 a răspuns:

Are tate si cur :X si p***A

| Distance a răspuns:

O fata perfecta la exterior nu exista. Fata perfecta este o fata buna la suflet