| ArianaArianaSheryy a întrebat:

Cum as mai putea sa mi indrept părul fata sa folosesc placa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum s-a spus deja, cu peria si uscatorul de par. De asemenea, exista tratamentul cu keratina, daca esti dispusa sa investesti mai multi bani. Indreptarea are efect in jur de 4-6 luni si e si sanatos pentru par(keratina repara firul de par). Poti gasi mai multe detalii pe internet

| apz a răspuns:

Cu peria si cu uscatorul de par.

Mai poti face asta si dupa baie. Tii capul in jos, te piepteni in aceasta pozitie si dai cu uscatorul pe el. In felul asta ai si volum.

| Eyona a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap la uscare iei suvita cu suvita. Fiecare suvita o pui pe perie si deasupra feonul. https://www.youtube.com/watch?v=tSJebFRbnqw